Dolomity Superski

Lyžařská oblast Dolomiti Superski

Ubytování v Alpe di Siusi a Seiser Alm


Hotel Paradiso

v lyžařské oblasti Seiser Alm a stejnojmenném přírodním parku s rozsáhlými běžeckými trasami a možnostmi pěší turistiky.

Hotel Paradiso46 pokojů. Společenská místnost s barem v americkém stylu, zimní zahrada, jídelna, restaurace á-la-carte, terasa na opalování, internetový koutek a wi-fi za poplatek (veřejné prostory). Lyžárna/sušárna obuvi. Výtah.

Ubytování: se sprchou, WC, fénem, telefonem, TV, trezorem a balkónem. Župany k zapůjčení za poplatek. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2C). A2A: severní strana. A2C: jižní strana. Junior suita (B2B): cca 30 m2, bidet, infračervená sauna, sedací kout, připojení na internet za poplatek, dvoulůžková rozkládací pohovka.
Dětská postýlka: cca 10 €/den. Platba na místě. Rezervace v CK.

Koupit Více informací: Hotel Paradiso


Park Hotel Miramonti

Bolzano cca 20 km. Centrum cca 3 km. Lyžařské středisko Seiser Alm a přírodní park (vzdálený cca 3 km) s rozsáhlými běžeckými trasami a možnostmi pro pěší turistiku, cca 70 km sjezdovek a cca 50 km běžeckých stop.

Park Hotel Miramonti 58 pokojů. Recepce, bar, místnost s krbem, oddělená kuřácká místnost, 2 jídelny, výtah. Terasa na opalování. Lyžárna se sušárnou obuvi, pro každý pokoj uzamykatelný box na lyže. Dětská herna.

Ubytování: pokoje s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, rádiem, sat. TV, trezorem (cca 1 €/den). Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): mansarda. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A2C): s balkónem nebo terasou. A2C: prostornější. 3. a 4. osoba na přistýlce.

Koupit Více informací: Park Hotel Miramonti


Garni Dolomitenblick

klidná, na okraji obce St. Ulrich. Centrum cca 1000 m. Kabinková lanovka Seiser Alm a veřejný krytý bazén cca 1500 m.

Garni Dolomitenblick15 pokojů, snídaňová jídelna a společenská místnost.

Ubytování: jednolůžkové pokoje (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): se sprchou, WC, TV, telefonem, balkónem. A1A: bez balkónu.

Koupit Více informací: Garni Dolomitenblick