Dolomity Superski

Lyžařská oblast Dolomiti Superski

Ubytování v Alta Pusteria


Hotel Dolomiten

v nadmořské výšce 1242 m. Na kraji obce Toblach, u silnice do střediska Cortina. Centrum s nákupními možnostmi cca 1 km. Nové kluziště cca 200 m.

Hotel Dolomiten v nadmořské výšce 1242 m. Na kraji obce Toblach, u silnice do střediska Cortina. Centrum s nákupními možnostmi cca 1 km. Nové kluziště cca 200 m.

Ubytování: jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): s vanou nebo sprchou, WC, fénem, sat. TV, telefonem, trezorem a balkónem.

Koupit Více informací: Hotel Dolomiten


Hotel Kreuzbergpass

slunná a klidná panoramatická poloha. V průsmyku Kreuzberg v nadmořské výšce 1636 m. Cvičný svah u hotelu. Sexto cca 8 km.

Hotel Kreuzbergpass 58 pokojů. Recepce, bar s krbem, jídelny, terasa s kavárnou, restaurace. Výtah. Kuřácká místnost. Internetový koutek (za poplatek).

Ubytování: pokoje v hlavní nebo vedlejší budově, s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, sedacím koutem. Některé s balkónem. Župany k zapůjčení. Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): ve vedlejší budově. Junior suita (A2D): v hlavní budově.

Koupit Více informací: Hotel Kreuzbergpass


Hotel Rainer

klidná, panoramatická, v nadmořské výšce 1200 m. V části Winnebach. Innichen cca 7 km. Lyžařská oblast Helm cca 2 km. Hranice s Rakouskem cca 1 km.

Hotel Rainer 26 komfortně a příjemně zařízených pokojů. Recepce, bar, tyrolská jizba z roku 1826, společenská místnost s TV, jídelna, restaurace á-la-carte. Výtah. Lyžárna se sušákem obuvi. Terasa.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje (A2A/A2C): s vanou/sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, wi-fi, trezorem, balkónem. A2A: cca 23 m2, 3.osoba na přistýlce. A2B: Superior, cca 35 m2, výhled na hory, renovavané pokoje. 3. a 4. osoba na rozkládací pohovce pro 2 osoby. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Dětská postýlka: cca 15 €/den. Rezervace v CK. Platba na místě.

Koupit Více informací: Hotel Rainer


Kompletní nabídka ubytování v lyžařském středisku Alta Pusteria