Dolomity Superski

Lyžařská oblast Dolomiti Superski

Arabba


728x90

Lyžařské středisko Arabba je jedno z nejvýše položených středisek v oblasti Dolomity Superski. Leží v provincii Belluno a mimo kvalitních a perfektně upravených sjezdových tratí nabízí také krásné pohledy na horský masiv Marmolada, která se pyšní výškou 3342 m. Arabba je skvělým místem pro zkušené lyžaře, kteří mohou využít sjezdových tratí – převážně vyšších obtížností. Lyžařské středisko Arabba nabízí příchozím nadšencům nejen úžasné zážitky z upravených svahů, ale také ubytování v kouzelných, ryze horských vesničkách, které si stále udržují své původní kouzlo a které zatím nebyly nijak dotčeny turistickým ruchem okolních lyžařských středisek. Pokud toužíte být i vy součásti horského života v Dolomitech, pokud se i vy chcete s úžasem dívat na horský masiv Marmolada a zalyžovat si ve špičkovém středisku, které v Evropě nemá konkurenci, můžete využít přehledu naši kompletní nabídky ubytování v oblasti Arabba.

Lyžařské středisko Arabba nabízí návštěvníkům krásných 62 km sjezdovek. Obrovskou výhodou tohoto střediska je jeho poloha, která tak umožňuje návštěvníkům prodlouženou lyžařskou sezonu. V Arabbě se díky poloze sníh udrží déle a vy si tak budete moci zalyžovat i pod jarním sluníčkem.

Nejoblíbenější sjezdovou tratí v oblasti Arabba je červená trať Pista Bellunese, která zdolává převýšení 1800 m a je dlouhá krásných 12 km. Počátek této trati je na vrcholku Marmolady, na který vás vyveze nově zrekonstruovaná kabinková lanovka. Díky poloze lyžařské středisko Arabba netrpí nedostatkem sněhové pokrývky a vy si tak můžete vyzkoušet lyžování nejen na upravených tratích, ale také na těch neupravených. Ani milovníci běžkaření v Arabbě nepřijdou o zážitky. V oblasti Arabba se nachází nádherný 15 km dlouhý běžecký okruh, který můžete najít v blízkosti vesnice Malga Ciapela.

V celé oblasti Arabba je cca 62 km sjezdových tratí, které jsou vyhledávány nejnáročnějšími lyžaři z celé Evropy, kteří rádi zkouší přeměřit své síly na těch nejobtížnějších tratích italských Dolomit.

Jestliže si chcete vyzkoušet lyžování na extrémních a kvalitních sjezdovkách s opravdu vysokým převýšením, jestliže toužíte po skutečném lyžařském dobrodružství a klidném ubytování, pak je lyžařské středisko Arabba správnou volbou. Pokud však chcete večery trávit s přáteli u sklenky vína a pohupováním se v rytmu moderní hudby, pak vězte, že tahle “vymoženost” do Arabby zatím nedorazila a vy se budete muset vydat za zábavou do městeček okolních oblastí italských Dolomit.