Dolomity Superski

Lyžařská oblast Dolomiti Superski

Ubytování v oblasti Arabba


728x90

Apartmány Campolongo

Apartmány Campolongo

35 apartmánů, přijímací hala, bar, výtah. Za poplatek: pračka. Na přání za poplatek: snídaně formou bufetu nebo donáška pečiva (objednává se na místě).

Ubytování: apartmány: s kuchyňským koutem (el. sporák, trouba, chladnička), jídelním koutem, sprchou, WC, telefonem, sat. TV. Jednopokojové apartmány (F3F): pro 3 osoby (cca 20 m2). Obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby a 1 místem na spaní. F4G: pro 4 osoby (cca 28 m2). Oddělená obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby a patrovými postelemi. Třípokojové apartmány (F6H): pro 6 osob (cca 50 m2). Obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. V horním patře 2 dvoulůžkové pokoje (1x s patrovými postelemi).

Koupit Více informací: Apartmány Campolongo


Hotel Grifone

Apartmány Campolongo

komfortní a prostorné, s výborným servisem. Útulné společenské místnosti s wi-fi (v ceně), místnost s krbem, bar/kavárna, restaurace (požadováno vhodné oblečení) s výbornou kuchyní. Výtah. Lyžárna s vysoušečem obuvi.

Ubytování: komfortní pokoje se sat. TV, wi-fi, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek), vanou nebo sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcadlem, župany, wellness obuví, balkónem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 25 m2, s terasou. A2B: cca 30 m2. Junior suita (A4C/A5C): cca 45 m2, na 2 podlažích: 2 možnosti na spaní a koupelna, schody vedou na otevřenou galerii, kde se nacházejí další 2 možnosti na spaní a koupelna.

Koupit Více informací: Hotel Grifone


Hotel Marianna

lyžařské středisko a ledovec Marmolada s napojením na oblast Dolomiti Superski cca 2,5 km, lyžařské středisko Civetta v Alleghe cca 8 km. Skibus do obou středisek od hotelu zdarma. Centrum střediska Sottoguda cca 800 m.

Hotel Marianna

16 pokojů. Recepce (7-23 h), restaurace, bar, taverna s otevřeným krbem, výtah.

Ubytování: prostorné pokoje se sprchou, WC, telefonem, sat. TV, rádiem, balkónem. Dvoulůžkové pokoje (A2A) a čtyřlůžkové pokoje (A4A). Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Dětská postýlka: cca 11 €/den. Platba na místě. Rezervace v CK.

Koupit Více informací: Hotel Marianna