Dolomity Superski

Lyžařská oblast Dolomiti Superski

Lyžování ve Val di Fiemme na 8 dní od 990 Kč


Ubytování na 7 nocí v rezidenci Villa Panda**, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění a DPH v ceně! Apartmány pro 4 i 6 osob! Vyjeďte s přáteli za pořádným lyžováním, termíny od ledna až do dubna.

rezidence Villa Panda
Vyražte s partou přátel do Val di Fiemme, známého italského letoviska, a to již od 990 Kč místo až 5270 Kč za osobu. Slevu si můžete koupit na webu Zapakatel.cz.
Ubytováni budete v malebných apartmánech pro 4 nebo 6 osob.

Koupit

Malá rezidence Villa Panda se nachází na slunném místě v letovisku Daiano a nabízí nádherný výhled na celé údolí a okolní hory. Cca 4 km vzdálené od tohoto místa se nachází lyžařská oblast Alpe Cermis – Val Di Fiemme – Obereggen. Ke zjezdovkám Vás zdarma odveze skibus, který zastavuje asi 250 m od rezidence Villa Panda.

Sleva na ubytování ve Villa Panda**

  • Týdenní lyžovačka v italském Val di Fiemme již od 990 Kč místo až 5270 Kč za osobu
  • 6 variant na výběr cenově odlišných v závislosti na termínech – vyberte si pro Vás to pravé
  • V ceně všech variant: 7× ubytování/osoba v apartmánu rezidenci Villa Panda**, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění, DPH
  • Apartmány jsou pro 4 nebo 6 osob, lyžařské terény všech náročností

Kdo jednou okusí alpské sjezdovky, už se jich nevzdá. Ne, že by lyžování u nás nebyla zábava, ale ve srovnání s kilometrovými sjezdovkami v Itálii? Naše kopce jsou jen dětmi alpských vrcholků!

Vyražte s partou přátel do Val di Fiemme, známého italského letoviska, a to již od 990 Kč místo až 5270 Kč za osobu! Ubytováni budete v malebných apartmánech pro 4 nebo 6 osob.

V ceně: 7× ubytování/osoba v apartmánu rezidenci Villa Panda**, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění, DPH
Povinné příplatky: závěrečný úklid – 50 EUR/BILO 4, 60 EUR/TRILO 6 (hrazeno na místě), vratná kauce – 130 EUR/apartmán (hrazeno na místě)